top of page

Skupinové hodiny

Joga je jedna, no dá sa robiť na mnoho spôsobov. Vyber si lekciu, ktorú teraz potrebuješ. Či je to dynamický, kreatívny flow, alebo práve naopak jemná joga. Každý deň je iný a vždy sa pýta iná prax. Ja ťa povediem na našich online skupinových lekciách kde spoločne vytvoríme úžasnú energiu.


  • Načítavajú sa dni...

    8 eur

Každá hodina je iná, každá má svoju tému a zámer, a každá ťa posúva vpred. Či už z fyzického alebo mentálneho pohľadu. Nečakaj žiadnu nudnú lekciu jogy. Jeden príjemný flow,  kde nebudú chýbať dynamickejšie sekvencie kedy zenergizujeme telo, ani časti kedy popracujeme na našej flexiblite. Pridaj sa a nechaj sa viesť.


  • Načítavajú sa dni...

    8 eur

Na tejto hodine sa zameriame na zvýšenie flexibility, pohyblivosti a pružnosti celého tela. Prostredníctvom príjemného jogového flow-u sa dostaneme do intenzívnejších pozícií a strečov, ktoré nám zlepšujú rozsah pohybu svalov a kĺbov a zároveň uvoľnia napätie. Hodina je vhodná pre každého, kto chce zlepšiť svoju flexibilitu, zlepšiť držania tela, zbaviť sa stuhnutosti a poriadne sa uvoľniť.


  • Načítavajú sa dni...

    7 eur

Nie je žiadne tajomstvo, že milujem rannú prax. Cvičenie ráno má extrémne benefity, tak sa poď naladiť na svoj deň tým najlepším spôsobom. Naštaruj sa ešte predým ako začneš svoj deň a skočíš do kolotoča pracovného dňa. 45 minútová hodina jogy zostavená tak, aby sme príjemne zobudili svoje telo, naštartovali trávenie a metabolizmus, nabili sa energiou a začali deň s úsmevom na perách. Ráno robí deň, tak si ho sprav najlepší. 

bottom of page